آکادمی کارتینگ ارشاد مشهد

از همین امروز شروع کن

ثبت نام

مدرسه کارتینگ

باشگاه کارتینگ ارشاد تلاش دارد تا با آموزش ها و برگزاری کلاس های حرفه ای و آکادمیک رانندگانی با اعتماد به نفس و آماده برای حضور هرچه قوی تر در مسابقات را تربیت کند تا علاوه بر حفظ جایگاه ویژه کارتینگ خراسان در کشور بتواند آن را نیز ارتقا دهد.

کلاس های آموزش کارتینگ در هر رده، شامل 10 جلسه در طول یک ماه می باشد که در این جلسات دوره های آمادگی جسمانی، مکانیک، استاندارد رانندگی حرفه ای ویژه مسابقات، آموزش قوانین و تئوری این رشته ورزشی بطور کامل معرفی می شود. درضمن شما می توانید بخشی از سوالات متداولی که در این ارتباط برای همه پیش خواهد آمد را در انتهای این صفحه مطالعه کنید.

کوروش محمدخانی

پرورش استعدادها

کوروش محمدخانی متولد 1368 در مشهد می باشد. وی پس از رشد و پرورش در باشگاه کارتینگ ارشاد زیر نظر اساتید این رشته راه رسیدن به موفقیت را آغاز نمود. کوروش از سال ۲۰۰۶ تا کنون توانسته در «مسابقات فرمول فورد بریتانیا» و «مسابقات فرمول بارک رنو» یا همان فرمول دو به‌خوبی بدرخشد و در رقابتهای فرمول دو رنو در سال‌های اخیر عنوانهای اول تا چهارم را به خود اختصاص داده است. شاید اوج افتخار محمدخانی پس از قهرمانی در فرمول بارک رنو، دعوت شدن به عنوان یکی از ۲۰راننده خوب دنیا در رقابتهای پشتوانه سازی هند بود که پیش از رقابتهای اصلی فرمول یک برگزار می‌شد و او توانست در این مسابقات نیز عنوان سومی را به خود اختصاص دهد.

کوروش در حال حاضر تنها ۳۰۰ کیلومتر دیگر باید رانندگی کند تا جواز حضور در مسابقات اصلی فرمول یک را به دست آورد.

میلاد توپی متولد 1370 در مشـهد، میـلاد فعالیت رسمی خود در رشته کارتینگ را از سال 1381 آغاز نمود. وی در سال 1386 کارتینگ را بصورت حرفه ای ادامه داد تا پس از تلاش بی وقفه و استفاده از تجربیات و مشاوره های مربیان و پشتیبانی باشگاه کارتینگ ارشاد تا این لحظه بیش از 12 عنوان کشوری بدست آورد که بخشی از آنها بدین شرح است: نایب قهرمانی کشور در سال 1389، عضویت در تیم ملی کارتینگ ایران در سال 1389 کسب مقام 28 جهانی در سال 2010 و رکورد تایم جایگاه دوازدهم رقابت های جهانی ایتالیـا. شایان ذکر است که وی رکورد دار بهتـرین مقام و امتیاز در میان شرکت کنندگان ایـرانی در مسابقات جهـانی این رشـته ورزشی است.

میلاد توپی

اگر جواب سوال خود را پیدا نکردید باما تماس بگیرید

2 قطعه عکس 4*3 گذرنامه ای ،کپي کارت ملي و شناسنامه، گواهی پزشکی 

رضايت نامه قيم براي افراد زير 18 سال الزامی است

بله ،گواهي سلامت جسماني از پزشک

کلاس های آموزشی بصورت سه روز در هفته و در روزهاي دوشنبه، چهارشنبه و پنجشنبه برگزار مي گردند

باید ابتدا دوره یک ماهه مبتدی (Rental) را که بمدت 30 روز و 24 ساعت می باشد را بگذرانید تا پس از اخذ مدرک پایان دوره بتوانید وارد دوره آموزش کارتینگ حرفه ای شوید.

دوره آمورشي به مدت ده جلسه و هر جلسه به مدت یک ساعت و نیم  و در مجموع 24 ساعت برگزار مي شود که شامل:

– شش ساعت کلاس مباحث فني کارت (اتومبيل)

– شش ساعت کلاس مباني تئوري شامل قوانين مسابقات رسمي و جزئيات فنون حرفه اي رانندگي

– شش ساعت تمرين بدنسازي و آمادگي جسماني بصورت تئوري و عملي

– شش ساعت کلاس عملي و تمرين رانندگي

مهمترین وسایل مورد نیاز کارتینگ

اولین و مهم ترین ابزاری که به آن نیاز پیدا خواهید کرد “کارت” یا همان خودروی کارتینگ است؛ شما می توانید در طی دوره های آموزشی خود از کارت های مخصوص دوره ی مبتدی (Rental) استفاده کنید. اما پس از طی کردن این دوره و قدم گذاشتن در سطح بعدی، باید خودروی شخصی خودتان را تهیه کنید. پیشنهاد ما برای شما که در ابتدای راه هستید، شروع کار با یک خودروی استوک  (کارکرده) است که البته انتخاب مقرون به صرفه ای هم هست. اما در گام بعدی و قرار گرفتن در سطح حرفه ای کارتینگ، به یک کارت دست اول نیاز دارید. فراموش نکنید که باشگاه همواره در تمام این مدت بهترین مشاوره را به شما خواهد داد و در این مسیر حمایت کننده ی کامل شما خواهد بود.
از لوازم ایمنی هم که نمی توان گذشت،کلاه کاسکت از دیگر ابزار های مهم و کلیدی شما است که همواره عضوی جدا ناپذیر از کارت شما خواهد بود.
لباس، کفش، دستکش، جوراب و مابقی ادوات ایمنی مخصوص اتومبیلرانی که دارای خواص مهمی از جمله ضد حریق وبدن هستند.