درباره ارشاد کارتینگ

ارشاد کارتینگ

باشـگــاه کـارتـينگ ارشاد را شايد بتوان يکي از قوي ترين پايگاه هاي ورزش کشـور و بزرگترين قطب ورزشهاي موتوري بويژه کارتينگ دانست که در اين زمينه توانسته علاوه بر فـراهم کـردن محـيطي امن براي استفـاده آزاد از کارت هـا (اتومبيل ها) براي عموم مردم در گروه هاي سني مختلف، استـعداديابي و هـنرجو پروري را نيز سرلوحه کار خود قرار دهـد. قـابل توضيـح که در اولين اعـلان رسمي فدراسـيون محترم موتورسـواري و اتومـبيلراني کشور، مشهد با چــهار رانـنده آمادگي خود را اعـلام کرد.اين تيم متشـکل بود از سرکار خانـم نگين دعائيان مقدم و آقايان کوروش محمدخاني، نيما نخعي مقدم و اردلـان همداني که مقامهاي چهارمي، پنجمي، ششمي و هشتمي حاصل تلـاش بچه هاي مشهد بود.

لـذا این شـروعی بود برای کسب چندبن مقام قـهرمـانی و نایب قهرمـانی کشـوری و اعـزام به چـند دوره مسـابقات قهرمانی جهان در ادوار برگزاری این رقابت ها و تثبیت جایگاه ویژه کارتینگ مشهد.

درباره ما بیشتر بدانید 

در شهريور ماه سال 1384 که سال ظهور پديده ي رانندگان کشور بود، تيم کارتينگ ارشاد مشهدبه يرپرستي آقاي سعيد توپي و مربي گري آقاي احسان جهانگيري راد با چهار راننده به مسابقات اعزام شد که در نهايت به مقام نايب قهرماني کشور دست يافت. اين تيم متشکل بود از سرکار خانم نگين دعائيان مقدم و آقايان کوروش محمدخاني،اردلان همداني و نيما نخعي مقدم و نهايتاً در سال هاي 85، 86، 87 تيمي از مشهد براي مسابقات اعزام نشد. درسال 88 تيم خراسان رضوي با شرکت در مسابقات قهرماني کشور، ليگ را شروع کرد. تيمي متشکل از سرکارخانم نگين دعائيان مقدم و آقايان ميلاد توپي، حسين بماني، و پويا بهرامي، بهترين جايگاه مشهد چهارمي کشوري بود که توسط پويا بهرامي کسب شد. درسال 89 مشهد در رنکينگ ايران نائب قهرمان شد که در نتيجه آقايان سعيد علوي از تهران و ميلاد توپي از پيست کارتينگ مشهدبه مسابقات جهاني ايتاليا اعزام شدند، تيم ارشاد تا به امروز افتخارات زيادي کسب کرده که شايد بتوان گفت بيشترين اين موفقيت ها از آن ميلاد توپي مي باشد.

سعید توپی

مدیریت مجموعه

 • San Diego

 • Los Angeles

 • Fresno

 • San Francisco

جهانگیری

مدیر داخلی

 • New York

 • New Jersey

 • Washington D.C

 • Virginia

محمد بابایی 

مسئول IT

 • New York

 • South Carolina

 • Washington D.C

 • Florida

نظرات و پیشنهادات

اگر جواب سوال خود را پیدا نکردید باما تماس بگیرید

  روزهای تعطیل سرویس دهی کارتینگ از ساعت 09:00 تا 21:00 است.

در روزهای دیگر هفته از ساعت 10 صبح الی 22 شب پیست باز می باشد، و آماده ارائه خدمات می باشد.

روزهای شنبه کارتینگ تعطیل است.

 با توجه به جثه، فقط افراد بالای 12 سال می توانند از کارتینگ مجموعه استفاده کنند.

از یک ساعت تا 1 ساعت و نیم

4 دور 90.000 تومان

6 دور 120.000 تومان 

270 سی سی ،شش دور 200.000 تومان 

200 سی سی ، شش دور 160.000 تومان 

کارت ریس هر شش دور 850.000 تومان

باگی سافاری (10 دقیقه) 750.000 تومان(3 نفره با راننده)   می باشد.

بیبی کارت مخصوص رده سنی 4 تا 8 سال 4 دور 200 هزار تومان

با مربی 4 دور 120 هزار تومان

در حال حاضر  به علت شیوع کرونا مجموعه‌های تفریحی مشهد تا اطلاع ثانوی بسته است.

معرفی کوتاه

کارتینگ ارشاد مشهد یکی از بهترین جاذبه های تفریحی مشهد می باشد که تعبیه پیست استاندارد این ورزش مرفح ، پاتوق جوانان مشهدی و مسافران این شهر توریستی شده است ، این باشگاه با دارا بودن طول سه کیلومتر و استفاده از خودروهای بروز این ورزش انتخاب ایده آلی برای انجام یک تفریح یکی دو ساعته همراه دوستان یا اعضای خانواده شماست ، در کنار این پیست جذاب ، بخش باشگاه اسب